Hakkımızda

Damla Stüdyo Evler, üniversite eğitimi için, çalışmak için  Eskişehir’e gelen kız, erkek tüm gençlere sadece kişisel eşyalarıyla gelerek yerleşip ev konforunda yaşayabileceği konaklama seçenekleri sunmaktadır. Kırmızıtoprak Mahallesi ve Yenibağlar Mahallesinde bulunan toplam iki şubemizle yüksek güvenlikli bir binada, dolaptan yatağa tüm ihtiyacınız olan eşyalara sahip bir dairede yaşayarak ev bulmak, eşya almak, güvenliğinden emin olma endişelerinden kurtulmanızı sağlıyoruz.

 

Genç ve dinamik kadromuzla tüm konuklarımıza aile sıcaklığında yaklaşıyor, burada kendilerini evlerinde hissedebilmeleri için her zaman destekçileri oluyoruz.  İki şubemiz de 3 üniversiteye giden ulaşım araçlarına yürüme mesafesindedir ve Yenibağlar şubemizden Anadolu Üniversitesine yürüyerek birkaç dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

 

İki binamız da deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa edilmiştir. 24 saat boyunca sıcak suya erişebileceğiniz dairelerde sınırsız internet erişimi de sağlayarak dairenizden tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmenizi sağlıyoruz. Her zaman güler yüzüyle çalışan ekibimiz, ekonomik fiyatlarımız ve konforlu konaklama seçeneklerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.